Bepanthol Espressolab Kampanyası

Espressolab Kampanyası

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI:

 1. Kampanya 26 Ekim –15 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Money Kart ile tek seferde 290TL ve üzeri Migros, 5M Migros, Migros Jet Mağazaları’ndan veya Migros Sanal Market'ten Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile yapılacak tüm Bepanthol alışverişlerinizde geçerlidir.
 3. 290tl ve üzeri Bepanthol alışverişlerinizdeki fişin üzerinde 10 haneli kod çıkacaktır.
 4. 1 adet Espressolab hediye içecek kodu için satın almış olduğunuz Migros ürün fişindeki 10 haneli kodu whatsapp mesajı ile 05397016097 no’lu telefona iletip, kodu doğrulatın; size gelen "hediye kupon kodu" ile Apple ve Google Play Store’larından indireceğiniz Espressolab App’ine girerek, ana sayfada yer alan “QR Okut”butonuna tıklayınız. Açılan sayfadaki “Promosyon Kodu Kullan” alanına size gelen hediye kupon kodunu yazınız. Ekranda çıkan QR kodunu kasadaki görevliye gösteriniz ve hediye içeceğinizi alınız.
 5. Hediye koda dahil olan küçük boy ürünler; espresso, espresso macchiato, filtre kahve, cappuccino, latte, flat white, cortado, Türk kahvesi, americano, bitki çayları, organik Rize çayı ürünleridir. İçine şurup, çikolata sos giren ürünlerde geçerli değildir.
 6. Kod ile ilgili sorun olduğunda Bepanthol whatsapp destek hattı ile iletişime geçiniz.
 7. Tüketicilerin kampanyaya katılmak için, kendilerine iletilen tek kullanımlık promosyon kodlarını Espressolab App’i üzerinden eksiksiz olarak girmesi gerekmektedir.
 8. Kodun aktif hale getirilmesi için Espressolab mobil uygulaması indirilip, üyelik oluşturulması gerekmektedir.
 9. Hediye kodlar 15 Mayıs 2024 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonraki kodlar geçersiz olacaktır.
 10. Hediye kodlar tek kullanımlıktır.
 11. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 12. Kampanya ödül kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, satılamaz, kaybolursa yenileri verilemez, takas, devir, temlik edilemez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.
 13. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.