Migros-BluTV Kampanyası

Migros-BluTV Kampanyası

Kampanya Koşulları:

Kampanya 12-25 Mayıs tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Migros Sanal Market'ten Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 90 TL'lik Bepanthol alışverişlerinize fişte 10 haneli kod çıkacaktır. Migros ürün fişindeki bu 10 haneli kodu whatsapp mesajı ile 05337623318 no’lu telefona iletip, kodunuzu doğrulatın; size gelen "hediye kupon kodu" ile  www.blutv.com/kupon linki üzerinden yeni üyelik oluşturarak giriş yapın(üyeliğiniz varsa direkt giriş yapıp), "KUPON KODU KULLAN” alanına tarafınıza ulaşan promosyon kodunu giriniz. Kodların geçerlilik süresi 31 Ekim 2022 tarihine kadardır. Her bir ödül kodu tek kullanımlıktır ve parça parça kullanılamaz. Kazanılan BluTV aboneliği yalnızca yurt içinde geçerlidir. Kazanılan Ödül Kodu 31.10.2022 tarihine kadar aktif hale getirilmelidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir. Hali hazırda aboneliği bulunan bir kişi kupon kodunu aktive ettiğinde, kupon kodunun içerdiği izleme süresi mevcut izleme hakkının sonuna eklenir.

In-app purchase(Uygulama içi ödeme) ve mobil ödeme yöntemi ile abonelik gerçekleştirmiş kullanıcıların, kupon kodlarını tanımlayabilmesi için mevcut aboneliklerini iptal etmeleri veya farklı bir email adresi ile abonelik başlatmaları gerekmektedir.

BluTV ödül kodunun kaybolması halinde hak iddia edilemez, yerine yenisi verilemez. BluTV üyeliği olanlar ya da üyelik işlemlerini tamamlayanlar sadece Ödül Kodu girerek aboneliklerini başlatabilirler.

Ödül Kodu Apple uygulama içi satın almalarda kullanılamaz.

BluTV aboneliği kullanımı ile ilgili tüm bilgilere www.blutv.com web adresinden veya 0850 210 52 58 müşteri hizmetlerinden ulaşılabilirsiniz. Kampanya stoklarla sınırlıdır.