Neden Bepanthol?

Yumuşak ve etkili

Yumuşak ve Etkili

Bepanthol Ailesi olarak, cilt bakım uzmanlığımız ve cildin ana yapı taşını oluşturan vitaminlerden ProVitamin B5 içeriğimiz ile cildinizi korur ve ona iyi bakarız.

Hiçbir Bepanthol ürünü paraben ve parfüm içermez.

Uzman

Uzman

Bepanthol ilk olarak 1944 yılında İsviçre’de piyasaya sunuldu. O tarihten beri, cilt bakımı üzerine yeni formüller geliştirilmeye devam etmektedir. Bepanthol’un en önemli bileşenlerinden biri dekspantenol olarak da bilinen Provitamin B5’dir. Bepanthol ailesi, 60 yıldan beri cildinizi sağlıklı tutmaya yardımcı olmaktadır.

Yenilikçi

Yenilikçi

Bepanthol kullanıma sunulduğu ilk günden bu yana cildin canlı görünümünü korumaya ve cildin kendisini yenilemesine destek olarak geliştirilen yenilikçi ürünleriyle cilt bakımında ve sağlığında lider olmuştur.

Bugün de, Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi ve Bepanthol Cilt Bakım Kremi gibi ürünlerle yenilenmeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi, cildi nemli, pürüzsüz ve yumuşak tutarak doğal bir bakım süreci oluşturur. Şeffaf yapısı sayesinde, bebeğinizin ince ve hassas cildinin nefes almasını sağlayarak en hassas cildi bile çiş ve kaka gibi tahriş edici maddelerden ve sürtünmeden korur.


Merak Ettikleriniz


Sık Sorulan Sorular

Bepanthol ürünlerinin en önemli bileşeni, pro-vitamin B5 olarak da bilinen dekspantenoldür. Bepanthol ürünleri, cildin doğal yenilenme sürecini hızlandırır, cildin yumuşaklığını ve nemini korur. Bepanthol, cildiniz için değerlidir.
Bepanthol ürünleri eczanelerde satılır.