Dünyaya gözlerini açan en kıymetli varlığınıza her gün yeniden aşık oluyorsunuz değil mi? Onun o yumuşacık ve hassas cildine nasıl daha iyi bakabileceğinizle ilgili bilgiler bulabileceğiniz içeriğimize göz atabilirsiniz.

Pişik Nedir?

Bepanthol Baby olarak değerli bebeklerinizden daha kıymetli bir şey olmadığını anlıyor ve bu nedenle onların hassas ciltlerinin bakımı için çalışıyoruz.

Daha fazla bilgi

Bebeğinizin Cildi

Yumuşak ve son derece hassas olan yenidoğan bebek cilt bakımı ve pişiğe karşı koruma yöntemleri Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem'de.

Daha fazla bilgi

Bebek Bezi Kullanımı

Kirli bebek bezini değiştirmeden önce ve temiz bezi bağlarken dikkat edilmesi gerekenler ve pişik önleyici merheminin önemi.

Daha fazla bilgi

Ay Ay Bebek Gelişimi

Elbette her bebeğin farklı bir gelişim süreci olabilir. Yine de bebeğinizin gelişimi hakkında genel olarak bilgi sahibi olmanız, işinizi büyük oranda kolaylaştıracaktır.

Daha fazla bilgi

Bebeklerde Sosyal Gelişim

Bebeğiniz dünyaya geldikten sonra ağlayarak ya da mimik ve jestlerini kullanarak etrafındakilerle bağlantı kurmaya başlar.

Daha fazla bilgi

Bebekler Neden Ağlar?

Bebeğiniz sürekli ağlıyor ve sizin içiniz mi parçalanıyor? Hiç merak etmeyin; bu konuda yalnız değilsiniz.

Daha fazla bilgi

Bebeğinizin Zeka Gelişimini Destekleyecek Harika Oyunlar

Mucizevi organımız beyin, henüz anne karnında gelişmeye başlar ve bu gelişim doğumdan sonra da hızlı şekilde devam eder.

Daha fazla bilgi

Çok Hassas Bebek Cildi

Bir bebeğin cildi yumuşaklığının bir benzeri olmadığını ve bu yumuşaklığı mümkün olduğunca korumak isteyeceğinizi biliyoruz. Ancak bebeklerin cildi doğal olarak yetişkinlerden daha hassastır ve kolaylıkla kuruyabilir, hassaslaşabilir. Bu yüzden Bepanthol® Baby Pişik Önleyici Merhem değerli minik bebeğinizin bakımında size yardımcı olmak için burada.

Daha fazla bilgi

Diş Çıkarma Pişiğe Neden Olabilir mi?

Diş çıkarma doğrudan pişik oluşumuna neden olmaz.

Daha fazla bilgi