Yazın Cilt Bakımı

Yaz Ayları İçin Cilt Bakım Önerileri

Yaz Ayları İçin Cilt Bakım Önerileri:

Yaz mevsiminde cildiniz olumsuz etkilenebilir; doğru bakım ve korumaya ihtiyaç duyar. Yazın nem ve bakım ihtiyacı artan cildinizi güneşten korumak için ekstra bir önem göstermek gerekir. Kuruyan cilt bakımında en etkili yöntem cildin yeniden nemlendirilmesinin sağlanmasıdır. Yazın güneşe normalden fazla maruz kalarak ekstra bir kuruma gösterebilecek cildinizi düzenli olarak kullanacağınız nemlendiricilerle destekleyebilir, ihtiyacı olan nemi cildinize yeniden kazandırabilirsiniz. Güneş ışınlarının en şiddetli olduğu yaz mevsiminde, zararlı ışınların etkisiyle ortaya çıkabilecek cilt problemlerinin önüne geçebilmek amacıyla ise, uygulanabilecek çeşitli cilt bakım yöntemleri vardır.

Image

İlgili Ürünler

Bepanthol® Yüz Bakım Kremi

Bepanthol® Yüz Bakım Kremi

Bepanthol® Yüz Bakım Kremi, Provitamin B5 içeren formülü ile cildi derinlemesine nemlendirir ve cildinizin sahip olduğu bariyeri koruyarak, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur. A,C,E vitamin kompleksi ve lipozom içeriği ile yüzü yoğun olarak nemlendirir. Cildin günlük bakımına uygundur. Su bazlı hızlı emilen yapısıyla ciltte yağlı his bırakmaz ve canlı bir görünüm sağlar.

Formu: 75 ml

Daha fazla
Bepanthol® Derma Cilt Bakım Kremi

Bepanthol® Derma Cilt Bakım Kremi

Provitamin B5 içeren Bepanthol® Derma Cilt Bakım Kremi gün boyu kuruyan cildi nemlendirir. Su bazlı hızlı emilen yapısıyla ciltte yağlı his bırakmaz.

Formları: 30gr ve 100gr

Daha fazla
Bepanthol® Derma Onarıcı Bakım Merhemi

Bepanthol® Derma Onarıcı Bakım Merhemi

Yoğun kıvamlı yapısı ile Bepanthol® Onarıcı Bakım Merhemi diz, dirsek ve topuk gibi gün boyu kuruyan, sürtünen ve tahriş olan çok kuru cilt bölgelerinde derinlemesine nemlendirme sağlar.

Formları: 30gr ve 50gr

Daha fazla
Bepanthol® Dudak Bakım Kremi

Bepanthol® Dudak Bakım Kremi

Provitamin B5 ve E vitamini içeren Bepanthol® Dudak Bakım Kremi, kuruyan ve çatlayan dudaklarınızı anında nemlendirerek günlük bakımını sağlar.

Formu: 7.5 gr

Daha fazla
Bepanthol® Lipstick Güneş Koruyucu Dudak Bakım Kremi

Bepanthol® Lipstick Güneş Koruyucu Dudak Bakım Kremi

Provitamin B5, balmumu ve E vitamini içeren formülü ile kuru ve çatlamış dudakları nemlendirir ve korur. Dudaklarınızı, UVA ve UVB ışınlarına karşı dengeli olarak korur. İçerdiği SPF 30 ile güneşe karşı yüksek koruma sağlar. Dermatolojik olarak onaylanmıştır.

Formu: 4,5 gr

Daha fazla