Her Gün Yeniden Her Gün Yenilen

Cildinizin Günlük Bakımı

Bizi dış dünyadan koruyup, sevdiklerimize bağlayan cildimiz -vücudumuzun en geniş organı- mucizelerle dolu. Aşağıda sizler için hazırladığımız içeriklerden cildiniz ve en yaygın cilt koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Doğal Koruyucu Bariyer: Cildimiz

Doğal bir koruyucu bariyer olan cildimizin bakımı için neler yapılmalı? İdeal bir cilt bakımı için Bepanthol bilgilendiriyor.

Kışın Cilt Bakımı

Özellikle soğuk kış aylarında yaşanabilen cilt kuruluğu ve çatlamalara karşı almanız gereken cilt bakım önlemleri nelerdir öğrenmek için hemen tıklayın!

Sonbaharda Cilt Bakımı

Sonbaharın gelmesiyle başlayabilen cilt kuruluğu ve diğer dış etkenlere karşı cildi nasıl korumalıyız? Bepanthol'den sonbaharda cilt bakım tavsiyeleri.

Yazın Cilt Bakımı

Yaz sıcaklarında güneşten olumsuz etkilenen cildimizi korumak için nemlendirici cilt bakım önerileri Bepanthol'den.

Kuru, Çatlamış ve Pürüzlü Cilt

Bütün gün, her gün, cildimiz mucizevi bir iş çıkarır ve bizim için her yerde streslere karşı koruyucu kalkan görevi yapar.

Cildinizin Yapısı

Cildimiz olmadan kim olduğumuzu söyleyemeyiz. Bizi dış dünyadan korur, vücudumuzun sıcaklığını korur, esansiyel D vitamini üretir ve sevdiğimiz insanlarla etkileşim içinde olmamıza yardımcı olur.

Image

İlgili Ürünler

Bepanthol® Yüz Bakım Kremi

Bepanthol® Yüz Bakım Kremi

Bepanthol® Yüz Bakım Kremi ,Provitamin B5 içeren formülü ile cildi derinlemesine nemlendirir ve cildinizin sahip olduğu bariyeri koruyarak, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur. A,C,E vitamin kompleksi ve lipozom içeriği ile yüzü yoğun olarak nemlendirir.Cildin günlük bakımına uygundur. Su bazlı hızlı emilen yapısıyla ciltte yağlı his bırakmaz ve canlı bir görünüm sağlar.

Formu: 75 ml

Daha fazla
Bepanthol® Cilt Bakım Kremi

Bepanthol® Cilt Bakım Kremi

Provitamin B5 içeren Bepanthol® Cilt Bakım Kremi gün boyu kuruyan cildi nemlendirir. Su bazlı hızlı emilen yapısıyla ciltte yağlı his bırakmaz.

Formları: 30gr ve 100gr

Daha fazla
Bepanthol® Onarıcı Bakım Merhemi

Bepanthol® Onarıcı Bakım Merhemi

Yoğun kıvamlı yapısı ile Bepanthol® Onarıcı Bakım Merhemi diz, dirsek ve topuk gibi gün boyu kuruyan, sürtünen ve tahriş olan çok kuru cilt bölgelerinde derinlemesine nemlendirme sağlar.

Formları: 30gr ve 50gr

Daha fazla
Bepanthol® Dudak Bakım Kremi

Bepanthol® Dudak Bakım Kremi

Provitamin B5 ve E vitamini içeren Bepanthol® Dudak Bakım Kremi, kuruyan ve çatlayan dudaklarınızı anında nemlendirerek günlük bakımını sağlar.

Formu: 7.5 gr

Daha fazla
Bepanthol® Lipstick Güneş Koruyucu Dudak Bakım Kremi

Bepanthol® Lipstick Güneş Koruyucu Dudak Bakım Kremi

Provitamin B5, balmumu ve E vitamini içeren formülü ile kuru ve çatlamış dudakları nemlendirir ve korur. Dudaklarınızı, UVA ve UVB ışınlarına karşı dengeli olarak korur. İçerdiği SPF 30 ile güneşe karşı yüksek koruma sağlar. Dermatolojik olarak onaylanmıştır.

Formu: 4,5 gr

Daha fazla