Bepanthol Migros Exxen Kampanyası

Exxen Kampanyası

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI:

 1. Kampanya 17 -30 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Money Kart ile tek seferde 75tl ve üzeri Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Migros Sanal Market'ten Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile yapılacak tüm Bepanthol alışverişlerinize fişte 10 haneli kod çıkacaktır.
 3. 1 aylık Exxen Paketi hediye kodu için satın almış olduğunuz Migros ürün fişindeki 10 haneli kodu whatsapp mesajı ile 05337623318 no’lu telefona iletip, kodu doğrulatın; size gelen "kupon kodu" ile

  https://yardim-exxen.ortusdesk.com/promosyon-kodu-nasil-uygulanir/

  sayfası ziyaret edilmeli ve sayfanın en altında yer alan ''KUPON KODU'' alanına ilgili kod girilmeli ve son olarak da ücretsiz üyelik işlemleri tamamlanmalıdır.
 4. Bu fiyatlar, Money kart veya Money Bonus ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 5. Kullanıcıların kampanyaya katılmak için, kendilerine iletilen tek kullanımlık promosyon kodlarını www.exxen.com üzerinden eksiksiz olarak girmesi gerekmektedir.
 6. Kodun aktif hale getirilmesi için Exxen platformundan üyelik oluşturulması gerekmektedir.
 7. Mevcut Exxen üyelikleri ile kod kullanılamamaktadır.
 8. Promosyon Kodları stoklarla sınırlıdır. Her kişi kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir.
 9. Ücretsiz Exxen Üyeliği yukarıda belirtildiği şekilde aktive edildikten sonra belirtilen ücretsiz izleme kampanya süresi 1 aydır.
 10. Exxen Üyeliğini gerçekleştirebilmek için Exxen kredi kartı bilgisine ihtiyaç duymaktadır. Kullanıcının kampanya başlangıcından itibaren ücretsiz izleme süresi boyunca veya ücretsiz üyelik hakkı bitmeden önce üyeliğini iptal etmemesi halinde Kullanıcının kartından ilgili tutar çekilecek ve üyeliği devam edecektir.
 11. Kampanya kodları tek kullanımlıktır.
 12. Tek kullanımlık promosyon kodları 15 Haziran 2022 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ödül kodları geçersiz olacak, hiç bir suretle kabul edilmeyecek ve uygulamadan silinecektir.
 13. Kampanya ödül kodları diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakte çevrilemez, satılamaz, kaybolursa yenileri verilmez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak kullanılamaz veya herhangi bir hesaba ödeme olarak aktarılamaz.
 14. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.